LEKARZE I KOSMETOLODZY

· Nasz personel·

Lekarz medycyny estetycznej
Sylwia Szymanuszka-Knast

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, lek. stomatolog. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe.

Ukończyła I Edycję Studium Podyplomowego „Estetyka Twarzy” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej.

Wykonuje zaawansowane zabiegi z użyciem najnowocześniejszych wypełniaczy, toksyny botulinowej i inne zabiegi odmładzająco-rewitalizujące oraz liftingujące, m.in. wolumetrię i nici PDO.

mgr Marta Kwiatkowska

Kosmetolog z 6 letnim doświadczeniem.
Posiada umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczna w zakresie pracy na urządzeniach takich jak IPL, laser diodowy, oksybrazja, mezoterapia mikroigłowa, jak również pracy z profesjonalnymi peelingami chemicznymi. Kosmetologia jest jej pasją, specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji twarzy, swoją prace wykonuje z wielkim zaangażowaniem.
Lubi eksperymentować, odkrywać nowe rozwiązania.

mgr Eliza Janaszkiewicz

kosmetolog oraz dietetyk, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Praca, którą wykonuje jest jej ogromną pasją, dlatego też każdego pacjenta traktuje indywidualnie i holistycznie. Stara się przekazać klientom swoją wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji gabinetowej, domowej oraz zasad racjonalnego odżywania, aby zabiegi przynosiły jak najlepsze efekty. Jej najważniejszym celem jest wywołanie uśmiechu u klientów.

mgr Weronika Piętka

Absolwentka Wyższej Szkoly Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Piękno jest jej pasją. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w różnych szkoleniach, konferencjach oraz targach z branży kosmetycznej. Śledzi czasopisma z zakresu kosmetologii w celu wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Największą przyjemność sprawiają jej zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych laserów, modelowanie sylwetki oraz profesjonalne zabiegi na twarz i skórę głowy.