LEKARZE I KOSMETOLODZY

· Nasz personel·

mgr Marta Kwiatkowska

Kosmetolog z 6 letnim doświadczeniem.
Posiada umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczna w zakresie pracy na urządzeniach takich jak IPL, laser diodowy, oksybrazja, mezoterapia mikroigłowa, jak również pracy z profesjonalnymi peelingami chemicznymi. Kosmetologia jest jej pasją, specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji twarzy, swoją prace wykonuje z wielkim zaangażowaniem.
Lubi eksperymentować, odkrywać nowe rozwiązania.

mgr Eliza Janaszkiewicz

kosmetolog oraz dietetyk, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Praca, którą wykonuje jest jej ogromną pasją, dlatego też każdego pacjenta traktuje indywidualnie i holistycznie. Stara się przekazać klientom swoją wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji gabinetowej, domowej oraz zasad racjonalnego odżywania, aby zabiegi przynosiły jak najlepsze efekty. Jej najważniejszym celem jest wywołanie uśmiechu u klientów.

mgr Weronika Piętka

Kosmetolog oraz pielęgniarka. Piękno jest jej pasją. Interesuje ją wiedza z zakresu medycyny estetycznej. Odbyła praktyki na oddziałach poznańskich szpitali. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w różnych szkoleniach, konferencjach i targach z branży kosmetycznej. Śledzi czasopisma na temat kosmetologii w celu wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Największą przyjemność sprawiają jej zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych laserów, modelowanie sylwetki, profesjonalne zabiegi na twarz i skórę głowy oraz z zakresu medycyny estetycznej.

mgr Tamara Makuch

Studentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Wykonuje zabiegi z zastosowaniem laserów, pielęgnacji twarzy oraz modelowania sylwetki. Stale bierze udział w webinarach i szkoleniach dotyczących leczenia trądziku oraz healthy aging aby skuteczniej walczyć z problemami skóry.