Gabriela Jankowska Bubel

Lekarz Katowice

Jestem lekarzem medycyny estetycznej i od 20 lat specjalistą anestezjologiem. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1993 r., a w  2004 r. uzyskałam tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej  terapii. 

Doświadczenie zabiegowe zdobyte w pracy na bloku operacyjnym wykorzystuję w gabinecie medycyny estetycznej u swoich pacjentów. Pracując ponad 20 lat w zawodzie, nauczyłam się, że najważniejsze cechy lekarza zabiegowca to lekkość ręki, doświadczenie i rozwaga.  W 2012 r. ukończyłam z wyróżnieniem Szkołę Medycyny Anti – Aging prowadzoną przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie. 

W mojej pracy najbardziej lubię obserwować, jak niewielkie zmiany w wyglądzie wywołują znaczące zmiany w samopoczuciu. Koncentruję się na naturalnym, świeżym i zdrowym wyglądzie  moich pacjentów.  Uzyskuję to, stosując różne techniki i zabiegi pozwalające zatrzymać czas. Co roku uczestniczę w najlepszych kursach, szkoleniach i sympozjach pozwalających na włączanie najnowszych formuł zabiegowych w moim gabinecie. 

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dorastających dzieci. W wolnym czasie uwielbiam wszelkie aktywności, pozwalające zachować młodość ducha i ciała.


Miasto: Katowice
Last update:15/08/2015