MEDYCYNA ESTETYCZNA

· Zabiegi Dermatis ·

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 • Toksyna botulinowa

  DERMATISToksyna botulinowa - potocznie zwana botoksem, sprawi, że Twoje rysy złagodnieją a twarz będzie wyglądała o kilka lat młodziej. Zabieg ten stosuje się w medycynie estetycznej od wielu lat. Polega on na kilku zastrzykach niewielkich i bezpiecznych dawek toksyny botulinowej, które powodują zmniejszenie nadmiernego napięcia mięśni odpowiadających za tworzenie się zmarszczek mimicznych. Dawki są starannie dobrane i nie zbyt wielkie aby uniknąć nienaturalnego efektu "maski". Złagodzone rysy, gładka skóra i odmłodzenie całej twarzy utrzymują się 4 - 6 miesięcy.

 • Usieciowany kwas hialuronowy

  DERMATISTo najbezpieczniejsza z dostępnych metoda na pozbycie się zmarszczek, bo korzystająca z substancji, jaka występuje w Twoim organizmie –usieciowanego kwasu hialuronowego, który odpowiada za wiązanie wody. Jest więc niezbędny by skóra była nawilżona, elastyczna i wyglądała młodo. Zabieg polega na wypełnieniu zmarszczek preparatem zawierającym usieciowany kwas hialuronowy, który jednocześnie poprawia jakość i gęstość tkanki. Efekt jest natychmiastowy - Twoja skóra stanie się gładka, jędrna i odmłodzona, bez ryzyka reakcji alergicznych. Pozytywna zmiana utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Używamy tylko sprawdzonych i oryginalnych preparatów Restylane oraz Emervel.

 • Laser frakcyjny

  DERMATISLaser frakcyjny More-Xel o mocy generatora RF 75W. Mikrowiązka laserowa o niespotykanej grubości 70 mikrometrów, penetrując skórę, w kontrolowany sposób uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia, uszkodzone komórki zastępowane są nową, zdrową tkanką. Efektem zabiegu jest gładsza, zdrowsza skóra. Znikają drobne zmarszczki, rozszerzone pory. Rozstępy zostają wygładzone i rozjaśnione, a blizny mniej widoczne. Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 są jednymi z najskuteczniejszych wśród zabiegów anty aging oraz niwelujących blizny, rozstępy i przebarwienia. Najlepsze efekty terapeutyczne przynosi seria od 3-5 zabiegów w odstępie 4 tygodni.

 • Mezoterapia igłowa

  DERMATISMezoterapia igłowa jest to technika zabiegu polegająca na wielokrotnych wstrzyknięciach niewielkich dawek substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Technika ta umożliwia ominąć barierę naskórkową przez, którą nie przenika większość kosmetyków. Już samo nakłuwanie wpływa korzystnie pobudzając rewitalizację skóry a bogaty skład koktajli powoduje, że zabieg daje w krótkim czasie rewelacyjne efekty rewitalizacji, poprawy wyglądu skóry i jej odmłodzenia dzięki likwidacji drobnych zmarszczek i głębokiemu nawilżeniu.

 • Nici Aptos

  DERMATISAptos to rewolucyjna metoda liftingu twarzy i ciała za pomocą bioabsorbowalnych nici caprolac. Nici Aptos wchłaniają się w ciągu 360 dni. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy (L-lactic), który dodatkowo wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia. Metody odmładzania Aptos zostały wynalezione 16 lat temu i do dzisiejszego dnia są systematycznie rozwijane, oferując szeroką paletę możliwości korygowania ptoz – opadających tkanek miękkich, przywracając ich pierwotne położenie. Obszary z cienką skórą lub cienką warstwą tkanki tłuszczowej wymagają bardziej delikatnego i ostrożnego opracowywania. Ze względu na ich strukturę, nić jest niezawodnie zakotwiczona w tkankach miękkich, tworząc silnie podtrzymujący szkielet. Aptos pozwala osiągnąć doskonały rezultat estetyczny bez stosowania tradycyjnych operacji chirurgicznych. Poprawa jest widoczna bezpośrednio po zabiegu. Optymalny efekt jest w pełni widoczny po 2-3 tygodniach. Okres gojenia trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia. Rezultat utrzymuje się około 2-3 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

 • Radiesse

  DERMATISNowoczesny i bezpieczny zabieg o dwutorowym działaniu. Radiesse składa się w 70% z żelu i 30% z mikrogranulek hydroksyapatytu wapnia. Żel natychmiast wypełnia i wygładza zmarszczki i dlatego zaraz po zabiegu możesz cieszyć się młodszych wyglądem. Natomiast cząsteczki wapnia i fosforu powodują wzrost naturalnych włókien kolagenowych, dzięki którym Twoja skóra zostanie naturalnie odmłodzona. Zabieg polegający na zastrzykach z preparatu jest bezpieczny, bo Radiesse jest w 100% biokompatybilny (wchłania się w naturalny sposób), a pozytywny efekt utrzymuje się nawet 18 miesięcy.

 • Teosyal

  DERMATISOto zabieg nowej generacji, który łączy technikę mezoterapii i wypełniania. Wszystko po to, by odbudować Twoją skórę i wzmocnić jej zdolność do odbijania światła. Zawarta w Teosyal Redensity formuła kwasu hialuronowego oraz innych wyselekcjonowanych składników wspomaga proces odnowienia włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie Twoja skóra odzyska gęstość, stanie się gładsza i bardziej świetlista. Dla najlepszego efektu zalecamy 3 sesje co trzy tygodnie, jednak pierwsze pozytywne zmiany zobaczysz już po pierwszym zabiegu.

 • Sculptra

  DERMATISSculptra naprawdę działa. Przekonały się o tym kobiety, które oczekiwały naturalnego efektu odmłodzenia. Preparat Sculptra jest zawiesiną mikrocząsteczek kwasu L-polimlekowego w sterylnej wodzie do wstrzyknięć. Wprowadzona podskórnie lub głęboko śródskórnie Sculptra pobudza organizm do samodzielnej produkcji kolagenu. W ciągu kilku dni od zabiegu, zawarta w preparacie woda zostaje wchłonięta i zmarszczki ponownie stają się widoczne. Następnie mikrocząsteczki substancji czynnej preparatu Sculptra inicjują naturalny proces wypełniania zmarszczek i ujędrniania skóry. Już po serii zabiegów (średnio pacjent potrzebuje 3 zabiegów w serii) wykonanych w odstępach nie krótszych niż co 6 tygodni widoczna jest stopniowa, lecz zauważalna poprawa stanu skóry, która zyskuje naturalny młodzieńczy wygląd. W odróżnieniu od innych kuracji, uzyskany efekt utrzymuje się do 2 lat

 • Lipoliza iniekcyjna

  DERMATISLipoliza iniekcyjna to bezpieczny zabieg służący modelowaniu sylwetki. Pozwala skutecznie zlikwidować lokalne nadmiary tkanki tłuszczowej, które nie zmniejszają się mimo stosowania diety i intensywnego treningu fizycznego. Lipoliza polega na praktycznie bezbolesnym wstrzyknięciu roztwory fosfatydylocholiny– substancji bezpiecznej, gdyż naturalnie występującej w organizmie, powodującej rozkład tłuszczy złożonych na prostsze, które następnie transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu. Aby uzyskać zadowalający efekt zabieg należy powtórzyć 2-4 razy, w odstępnie co najmniej 4 tygodni