Filozofia Dermatis

2015 · Medycyna estetyczna · Kosmetologia

FILOZOFIA DERMATIS

Wiemy, że nie jest łatwo pokonać własne obawy i uprzedzenia. Wiem, że trudno Ci walczyć o siebie i Twój własny wizerunek, ale wierzymy w Twoją odwagę. To, że tu jesteś świadczy, że ten pierwszy krok już został zrobiony. Nasza misja, którą konsekwentnie realizujemy, to pomoc Tobie w usunięciu ograniczających Cię barier i uruchomieniu całego Twojego potencjału. Zdajemy sobie sprawę, że tylko najwyższa jakość naszych usług może zagwarantować spełnienie Twoich oczekiwań. Dlatego jesteśmy dla siebie bardzo wymagający.

JAKOŚĆ

Gdy w Dermatis mówimy JAKOŚĆ, to mamy na myśli dbałość o każdy detal. Skupienie na najdrobniejszych szczegółach pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ideę jakości realizujemy poprzez wysokie standardy pracy.

 

WYSOKIE STANDARDY PRACY

Jakość usług Dermatis zaczyna się, zanim jeszcze wejdziesz do jednego z naszych gabinetów. Bardzo uważnie dbamy o estetykę przestrzeni i oryginalne aranżacje wnętrz. Zapewniamy życzliwą atmosferę, tworzoną przez dyskretnych, punktualnych i pewnych swych kompetencji pracowników. Z uwagą i pamiętając o potrzebach naszych Klientów tworzymy miejsca komfortowe i bezpieczne pod każdym względem. Wszystko to jest drogą do realizacji naszego celu, czyli pełnej – nie tylko kosmetologiczno-medycznej i estetycznej, ale również emocjonalnej satysfakcji Klientów.

INNOWACYJNY SPRZĘT

Posługujemy się sprawdzoną, zatwierdzoną przez specjalistów aparaturą. Korzystamy z urządzeń takich renomowanych firm jak Bison Medical, Energist czy Asclepion. Obserwujemy odkrycia naukowe i technologiczne, dzięki czemu proponujemy naszym Klientom optymalne, nowoczesne rozwiązania.

PROFESJONALNE PREPERATY

Wybieramy wyłącznie certyfikowane, najwyższej klasy i skuteczności produkty medycyny estetycznej. Do wykonywania zabiegów stosujemy preparaty takich wiodących marek jak Emervel, Restylane, Juvederm, Azzalure, Botox, Radiesse, Teosyal Redensity, Croma czy Aptos. Korzystamy również ze sprawdzonych kosmeceutyków i dermaceutyków La Vivana, Dermalogica, Purles, Image Skincare, Sesderma. Gwarantujemy oryginalność i wysoką jakość wszystkich stosowanych u nas preparatów

PROFESJONALNY PERSONEL

Nigdy nie podpisalibyśmy się pod usługą, która nie ma w sobie tego, co jest nalepsze w nas.

Zabiegi z zakresu kosmetologii przeprowadzane są głównie przez osoby z tytułem magistra kosmetologii, a z zakresu medycyny estetycznej zawsze przez lekarza. Dzięki temu osiągamy bardzo dobre efekty, w połączeniu z maksymalnym bezpieczeństwem, eliminacją stresu i minimalizacją bólu. Przed każdym zabiegiem uzyskasz od nas kompletną i wyczerpującą informację na jego temat: przygotowanie, pora roku, potrzeba, możliwości, efekty. Także po zabiegu możesz liczyć na naszą profesjonalną wiedzę i radę. Ta wielowymiarowa dbałość o jakość daje GWARANCJĘ zadowolenia z bezpiecznego, profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu. W rezultacie otrzymujesz większą pewność siebie i satysfakcję ze swojego wyglądu.

WIZJA PIĘKNA

Piękno znaczy więcej niż jakikolwiek list polecający

Piękno to odwaga. Wyposażeni w wiedzę, doświadczenie i pasję, pomagamy każdej kobiecie wydobyć i zachować to, co w niej najpiękniejsze. W zgodzie z jej potrzebami i w harmonii z jej ciałem. Oferujemy opiekę zracjonalizowaną i kompleksową opartą na ścisłej współpracy kosmetologa z lekarzem medycyny estetycznej. Mamy świadomość ciążącej na nas odpowiedzialności wynikającej z faktu, że ingerujemy w najbardziej newralgiczne obszary ciała - przede wszystkim twarz. Dlatego do każdego zabiegu nasi kosmetolodzy i lekarze podchodzą z ogromną uwagą. Jego celem jest zawsze zmiana na lepsze i uniknięcie przesadnego, nienaturalnego efektu. Poważnie traktujemy dialog i mamy odwagę odradzać jakieś działanie. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i piękno. Efekty naszej pracy to nie tylko fizyczna poprawa wyglądu. Dzięki zabiegom Dermatis kobiety przechodzą głębsze przemiany. Rośnie ich pewność siebie, poczucie atrakcyjności, zadowolenie - życie staje się piękniejsze. Miej odwagę być piękna.

DERMATIS

Bardzo chcielibyśmy Cię usłyszeć.
Skontaktuj się z nami!

Międzyrzecz | ul. Zachodniej 1c
Tel. tel. 531 033 777
e-mail: miedzyrzecz@dermatis.com.pl

Kontakt biznesowy +48 533 924 666

DERMATIS SOCIAL

Dołącz do nas za pośrednictwem portali społecznościowych!