LEKARZE I KOSMETOLODZY

· Nasz personel·

Lekarz medycyny estetycznej
Gabriela Jankowska Bubel

Jestem lekarzem medycyny estetycznej i od 20 lat specjalistą anestezjologiem. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1993 r., a w 2004 r. uzyskałam tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii. Doświadczenie zabiegowe zdobyte w pracy na bloku operacyjnym wykorzystuję w gabinecie medycyny estetycznej u swoich pacjentów. Pracując ponad 20 lat w zawodzie, nauczyłam się, że najważniejsze cechy lekarza zabiegowca to lekkość ręki, doświadczenie i rozwaga. W 2012 r. ukończyłam z wyróżnieniem Szkołę Medycyny Anti – Aging prowadzoną przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie. W mojej pracy najbardziej lubię obserwować, jak niewielkie zmiany w wyglądzie wywołują znaczące zmiany w samopoczuciu. Koncentruję się na naturalnym, świeżym i zdrowym wyglądzie moich pacjentów. Uzyskuję to, stosując różne techniki i zabiegi pozwalające zatrzymać czas. Co roku uczestniczę w najlepszych kursach, szkoleniach i sympozjach pozwalających na włączanie najnowszych formuł zabiegowych w moim gabinecie. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dorastających dzieci. W wolnym czasie uwielbiam wszelkie aktywności, pozwalające zachować młodość ducha i ciała.

Kosmetolog Dominika Florek

Kosmetologia to jej pasja, więc w każdy zabieg wkłada całe swoje serce. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej,leczniczej oraz zabiegach z użyciem specjalistycznej aparatury. Uważa,że największym sukcesem w wykonywanej przez nią pracy jest zadowolenie klienta i uśmiech na twarzy.

Kosmetolog EDYTA SZUBERT

18-letnia praktyka zawodowa pozwala na świetny dobór zabiegów u klientów. Wykładowca z Policealnym Studium kosmetyki, wizażu i fizjoterapii. Wykonuje zabiegi z dziedziny kosmetologii profesjonalnej, różnorodnych technik masażu oraz najnowszych urządzeń dostępnych w gabinetach kosmetologicznych. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe.