LEKARZE I KOSMETOLODZY

· Nasz personel·

Lekarz medycyny estetycznej
Sylwia Szymanuszka-Knast

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, lek. stomatolog. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe.

Ukończyła I Edycję Studium Podyplomowego „Estetyka Twarzy” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej.

Wykonuje zaawansowane zabiegi z użyciem najnowocześniejszych wypełniaczy, toksyny botulinowej i inne zabiegi odmładzająco-rewitalizujące oraz liftingujące, m.in. wolumetrię i nici PDO.

Lekarz medycyny estetycznej
Iwona Karaszewska

Specjalista chirurgii dziecięcej Doświadczenie zawodowe Od 02. 2009 Szpital Uniwersytecki nr 2 w Bydgoszczy

Od 01. 2005 do 01. 2008 Klinika Chirurgii Dziecięcej w Bydgoszczy

1993- 2005 Oddział Chirurgii Dziecięcej w Bydgoszczy

1996 - teraz Wykonuję zabiegi z zakresu Med. estetycznej Wykształcenie

2006 – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii dziecięcej

2000 – uzyskanie tytułu: chirurg dziecięcy

1993 – uzyskanie tytułu: lekarz medycyny - Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Szczególne zainteresowania zawodowe: Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa, chirurgia estetyczna

mgr Karolina Fydrych

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii profesjonalnej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, usuwaniu zmian naczyniowych oraz w technologii Endermolift i Endermologie. Do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem, pasją i precyzyjnością.

mgr Marcelina Krasińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Wykonuje zabiegi z zakresu depilacji laserowej, terapii laserem frakcyjnym, usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych, fotoodmładzania jak również zabiegi kosmetologiczne. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem.

mgr JOANNA SITKOWSKA

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Wykonuje zabiegi z dziedziny kosmetologii profesjonalnej, pracując na najnowszych urządzeniach dostępnych w gabinecie kosmetologicznym. Dokażdego klienta podchodzi z wielkim zaangażowaniem.