LEKARZE I KOSMETOLODZY

· Nasz personel·

Lek. Aleksandra Frątczak

Ukończyła poznański Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego na wydziale lekarskim oraz Studia Podyplomowe „Medycyna estetyczna” na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, gdzie uzyskała tytuł lekarza Medycyny Estetycznej.

Obecnie pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie odbywa specjalizację. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych.

Głównym obszarem zainteresowań naukowych jest profilaktyka przeciwstarzeniowa. W Klinice pani doktor wykonauje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, nici PDO, APTOS i inne zabiegi odmładzająco-rewitalizujące oraz liftingujące.

Podstawowe zasady jakimi kieruje się w pracy, to naturalność wykonywanych zabiegów. Współpracuje również w innymi renomowanymi gabinetaami medycyny estetycznej m.in. Klinika Tazbir w Łodzi.

Lekarz medycyny estetycznej
Iwona Karaszewska

Specjalista chirurgii dziecięcej Doświadczenie zawodowe Od 02. 2009 Szpital Uniwersytecki nr 2 w Bydgoszczy

Od 01. 2005 do 01. 2008 Klinika Chirurgii Dziecięcej w Bydgoszczy

1993- 2005 Oddział Chirurgii Dziecięcej w Bydgoszczy

1996 - teraz Wykonuję zabiegi z zakresu Med. estetycznej Wykształcenie

2006 – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii dziecięcej

2000 – uzyskanie tytułu: chirurg dziecięcy

1993 – uzyskanie tytułu: lekarz medycyny - Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Szczególne zainteresowania zawodowe: Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa, chirurgia estetyczna

mgr Karolina Fydrych

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii profesjonalnej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, usuwaniu zmian naczyniowych oraz w technologii Endermolift i Endermologie. Do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem, pasją i precyzyjnością.

mgr Marcelina Krasińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Wykonuje zabiegi z zakresu depilacji laserowej, terapii laserem frakcyjnym, usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych, fotoodmładzania jak również zabiegi kosmetologiczne. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem.

mgr JOANNA SITKOWSKA

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Wykonuje zabiegi z dziedziny kosmetologii profesjonalnej, pracując na najnowszych urządzeniach dostępnych w gabinecie kosmetologicznym. Dokażdego klienta podchodzi z wielkim zaangażowaniem.